Find out the latest information about our company and learn something new about timber trusses and building.

[:lt]Kokie yra medienos stogo santvarų privalumai?[:]

[:lt]Dydis ir forma. Medienos stogo santvaros suteikia galimybę naudoti dideles tarpatramines konstrukcijas iki 35 m, kurioms nereikia atraminių pertvarų. Taip pat įgalina klientą kurti individualius sprendimus, pritaikant santvaras bet kokio tipo figūroms. Jos yra labai universalios ir lengvai derinamos su kitomis konstrukcijomis, tokiomis kaip plieninės sijos.

Gamyba. Konstrukcijos projektuojamos naudojant profesionalią programinę įrangą, leidžiančią greitai pagaminti konstrukcijas, atitinkančias aukštus kokybės standartus, kur išlaikomas milimetro tikslumas ir kurios atitinka visuotinius standartus.

Kokybė. Medienos stogo santvaros gaminamos gamykloje. Jos nėra veikiamos besikeičiančių oro sąlygų, todėl išlaikomi griežtai nustatyti kokybės standartai.

Variacijos. Jau minėtos projektavimo programos dėka medienos stogo santvarų sprendimai suteikia neribotas planavimo ir perplanavimo galimybes.

Montavimas. Medinės stogo santvaros į vietą pristatomos jau paruoštos montavimui. Reikia pažymėti, kad jų montavimui nereikia specialių žinių ir aukštos kvalifikacijos specialistų. Montavimo laikas paprastai trunka nuo 1 iki 2 dienų.

Ekologija. Medienos stogo santvaros yra ekologiškas produktas, kurio gamybos procesas yra gana paprastas. Tai neapima nereikalingo medienos išteklių sunaudojimo, kai gamybos procese sukuriamos nereikalingos atskirties ribos. Be to, mediena yra vienintelė atsinaujinanti statybinė medžiaga.[:]