Find out the latest information about our company and learn something new about timber trusses and building.

Kādas ir jumta kopņu priekšrocības?

Izmērs un forma. Koka kopnes sniedz iespēju izgatavot liela laiduma konstrukcijas, kam līdz 35m nav nepieciešamas nesošās starpsienas, kā arī izstrādāt individuālus risinājumus, pielāgojot kopnes jebkura tipa formai. Tās ir ļoti daudzveidīgas un viegli savienojamas ar citām konstrukcijām, piemēram, tērauda sijām.

Izgatavošana. Konstrukcijas tiek projektētas ar profesionālas programmatūras palīdzību, kas dod iespēju konstrukcijas izgatavot ātri, kvalitatīvi, ar precizitāti līdz pat milimetram un atbilst universāliem standartiem.

Kvalitāte. Kopnes tiek rūpnieciski izgatavotas ražotnē, tās nav pakļautas mainīgajiem laikapstākļiem, saglabājot kvalitāti.

Variācijas. Pateicoties jau minētai projektēšanas programmai, koka kopņu risinājumi dod neierobežotas plānošanas un pārplānošanas iespējas.

Montāža. Kopnes objektā tiek piegādātas jau sagatavotas uzstādīšanai, to montāžai nav nepieciešamas specifiskas zināšanas un augsti kvalificēts darbaspēks. Parasti montāžas laiks aizņem 1 līdz 2 dienas.

Ekoloģija. Koka kopnes ir ekoloģisks produkts ar salīdzinoši vienkāršu ražošanas procesu, kas neļauj lieki patērēt koksnes resursus, radot nevajadzīgus atlikumus. Turklāt kokmateriāls ir vienīgais atjaunojamais celtniecības materiāls.