-

-

Bonava ir vadošā dzīvojamo māju attīstīšanas kompānija Ziemeļeiropā. Izaugusi no NCC, Bonava rada mājas un dzīvesvietas jau kopš pagājušā gadsimta 30- tajiem gadiem.

MiTek Baltic ir pasaules mēroga kompānijas MiTek Industries filiāle Baltijas valstīs. MiTek Industries ir lielākais kopņu tehnoloģijas piegādātājs pasaulē, kas piedāvā saviem klientiem pilnu servisu un produktus, kas nepieciešami koka kopņu ražošanai

Liellopu izsoļu nams ir vienīgais izsoļu nams Baltijā. Katru mēnesi izsolēs piedalās vairāk kā 2000 Latvijā audzēti gaļas šķirņu jaunlopi.

SIA “Konstro” savas darbības laikā, gandrīz desmit  gadu garumā, ir attīstījis dažādas darbības nozares un pašlaik saviem klientiem piedāvā dažāda veida jumta klājuma materiālus, skārda izstrādājumus un ūdens noteksistēmas,kā arī jumta logus, PVC logus un metāla durvis.

TIVO ir viens no vadošajiem koka karkasa māju ražotājiem Latvijā, kas koka karkasa mājas piegādā uz visu Eiropu. Strādājot būvniecībā vairāk kā 20 gadus uzņēmums ir uzkrājis pieredzi projektēšanā, ražošanā un būvniecībā, kā arī kvalitātes kontrolē ne tikai Latvijā, bet arī Norvēģijā, Zviedrijā, Francijā, Šveicē, Itālijā, Vācijā, Islandē un Anglijā.