[:lt]

Mūsų stogo santvaros labai tinka mažesniems pastatams, tokiems kaip gyvenamieji namai ir didesnėms konstrukcijoms, tokioms kaip prekybos centrai. Metalines struktūras pakeitę medienos santvaromis jūs 15% sumažinsite statybų išlaidas.

Pasirinkę medienos santvarų sprendimą kai jūsų statybos yra projektavimo etape, jūs sutaupysite vietos, nes stogo santvarų tvėrimui nereikalingos papildomos vidinės atraminės sienos. Taip pat žymiai sumažės statybų išlaidos. Kadangi mūsų santvaros yra gaminamos iki 2 milimetrų tikslumu, statybos proceso metu padaromų klaidų kiekis maksimaliai sumažės. Gavus kliento prašymą, mes galime paruošti sudėtingiausius stogo konstrukcijų brėžinius.

KAS YRA MEDIENOS SANTVAROS?

Medienos santvaros yra fabrike pagamintos stogo konstrukcijos. Jos yra patalpinamos ant išorinių atraminių sienų. Jeigu norite sutaupyti statydami stogo konstrukcijas, rekomenduojame pridėti vidinę atraminę sieną.

Stogo struktūra susideda iš kelių santvarų, kurios simetriškai išdėstomos nuo vieno pastato galo iki kito. Kitaip nei gegnių stogas, kuris yra sutveriamas vietoje, medienos santvaros yra gaminamos fabrike ir į statybų aikštelę pristatomos jau paruoštos tvirtinimui.

MEDIENOS STRUKTŪRŲ PRANAŠUMAI
MEDIENOS EKONOMIŠKUMAS
Naudodami medienos santvaras galite sutaupyti iki 30% medienos palyginus su įprastomis iš gegnių tveriamomis stogo struktūromis. Medienos ekonomiškumas taip pat daro įtaką struktūros kainai.
PAPILDOMOS PANAUDOJIMO GALIMYBĖS
Mes jums siūlome laisvą projektą, kuri sukursime per mėnesį, bet jeigu projektas yra skubus, mes galime pasiūlyti prioritetinį projekto kūrimą per vieną savaitę ir į jį įeis papildomi brėžiniai ir pataisymai pagal kliento pageidavimus.
LAISVO PROJEKTO SUKŪRIMAS PER MĖNESĮ
Mes jums siūlome laisvą projektą, kuri sukursime per mėnesį, bet jeigu projektas yra skubus, mes galime pasiūlyti prioritetinį projekto kūrimą per vieną savaitę ir į jį įeis papildomi brėžiniai ir pataisymai pagal kliento pageidavimus.
GAMYBOS IR PRISTATYMO LAIKO PRANŠUMAS
Modernaus gamybos vieneto ir išvystyto gamybos proceso dėka, medienos santvaros sukuriamos taip greitai, kaip tai įmanoma neprarandant kokybė, bet reikėtų nepamiršti, kad norint suplanuoti pranašiausią pristatymo planą, stogo konstrukciją būtina užsisakyti iš anksto.
DIDELĖS APIMTIES STOGO STRUKTŪROS
Didžiausios medinės santvaros, kuriai nereikalinga papildomą atramą, ilgis yra 35 metrai. Didelės apimties struktūros dažniausiai naudojamos tokiuose pastatuose kaip – sandėliai, fermos, arklidės ir t.t.
ĮRENGIMO LAIKO TAUPYMAS
Lyginant su kitomis stogo struktūromis, medinės santvaros yra pateikiamos jau pagamintos todėl įrengimas name gali užimti mažiau laiko. Objekto struktūra pateikiama su įengimo planu, kuris dar labiau palengvina įrengimo darbus.
PATOGU LAIKYTI PROJEKTO VIETOJE
Medienos santvaros pristatomos tada, kai klientas yra pasiruošęs jas įrengti, todėl projekto vietoje neprireiks daug erdvės medžiagų laikymui.
KODĖL VERTA NAUDOTI MEDIENOS SANTVARAS?
Renkantis jūsų stogo konstrukciją, pasirinkę medinę struktūrą vietoje metalinės, išlaidas sumažinsite nemažiau nei 15%.
STOGO STRUKTŪRA – NEUŽDENGTOS SANTVAROS

Neuždengtos medinės santvaros yra asketiškos stogo konstrukcijos. Jos dažniausiai matomos sandėliuose arba kluonuose, bet šiuolaikiniuose architektūriniuose sprendimuose šie stogo konstrukcijų sprendimai suteikia namui individualumo ir erdvės. Kiekvienas klientas užsakydamas stogo konstrukcijos projektą nori, kad konstrukcija ne tik atliktų savo pagrindinę funkciją, bet ir pridėtų vizualinės vertės. Dėl šios priežasties, vis daugiau statybininkų ir architektų neuždengtas medines santvaras naudoja prekybinėse erdvėse, dideliuose gyvenamuosiuose kambariuose arba valgomuosiuose, bažnyčiose, studijose bei lauko erdvėse pavėsinės, lauko scenose, sodo konstrukcijose.

Atviros stogo santvaros yra struktūra matoma iš po stogu esančios srities. Jeigu jos yra teisingai įrengtos, jos gali būti vienu iš įspūdingiausių pastato elementų. Jos skiriasi nuo įprastų medienos santvarų tuo, kad lubos yra uždedamos ir tvirtinamos virš stogo santvarų ir visa struktūra lieka matoma. Tokiu būdu gaunama didesnė erdvė ir taip padidinamas kliento komforto lygis.

KODĖL VERTA RINKTIS MEDINES SANTVARAS VIETOJE METALINIŲ SANTVARŲ

Metalinių ir medinių santvarų pasirinkimas statybose jau tapo standartiniu pasirinkimu stogo statybai. Vis dėl to, lyginant šiuos du sprendimus, galima pasakyti, kad medinės santvaros yra ne tik geras sprendimas, bet ir ekologiškas ir estetiškas dizainas. Dabar daug kam sunku išsirinkti tarp metalinių ir medinių santvarų konstrukcijų, todėl prieš pradedant projektą verta sužinoti apie skirtumą.

Medinės santvaros yra patvarios ir gali būti įrengiamos daug greičiau, o tai leidžia sutaupyti laiko ir resursų. Jos efektyviai perkelia visą svorį ant išorinių pastato sienų. Vis dėl to, čia taip pat svarbu teisingas sprendimas, nes statybų pasaulyje galima pasirinkti ir medines ir metalines stogo santvaras. Taigi ar tai yra geras pasirinkimas geram improvizuotam projektui? Sužinokite daugiau.

[:]