[:lv]
Izcila pieredze tirgū
Freimans ir Latvijā vadošais koka kopņu ražotājs, kurš Raita Freimaņa vadībā tirgū darbojas jau 12 gadus. Savas darbības laikā esam guvuši profesionālu pieredzi un augstvērtīgas zināšanas par visdažādāko koka kopņu un jumta konstrukciju projektu izveidi. Mūsu uzņēmums ir ieguvis tiesības marķēt savu produkciju ar CE zīmi, kas ir apliecinājums ražotā produkta atbilstībai tirgū un būvniecībā. Tas mums dod tiesības sertificēt savu produkciju atbilstoši Eiropas standartiem un prasībām (EN 14250:2010).
MŪSU KLIENTI
Uzņēmuma pieredzi un profesionalitāti augstu novērtējuši Eiropas vadošie nekustamo īpašumu attīstītāji un citi klienti. Mūsu klienti vienmēr saņems labāko produkcijas kvalitāti par pievilcīgu cenu. Mūsu uzņēmums nebaidās pilnībā uzņemties visas rūpes, kas nepieciešamas sekmīga projekta realizēšanai - sākot ar jumtu konstrukciju projektēšanu, un beidzot ar to ražošanu.
IZAUGSME
Mēs esam uz zināšanām un nepārtrauktu attīstību virzīts uzņēmums. Kā mēs to panākam? Pilnveidojoties un regulāri apmācot savus darbiniekus, esam spējīgi īstenot savas ambīcijas un izaugsmi, lai sasniegtu augstāko līmeni projektēšanā un ražošanā. Mēs vienmēr koncentrējamies uz to, lai nodrošinātu augstāko iespējamo produkta kvalitāti, optimālākās izmaksas un īsus izpildes termiņus, lai klients sadarbības laikā un pēc tās būtu apmierināts.
PROJEKTĒŠANA
Koka konstrukciju projektēšana tiek veikta ar populāro Zviedru programmatūru RoofCon (TrussCon), pateicoties kurai klients sev pasūtīto konstrukciju pat pirms ražošanas uzsākšanas var apskatīt 3D formātā. Kā profesionālam uzņēmumam mūsu galvenais uzdevums ir pēc iespējas precīzāk realizēt klienta vēlmes, vienlaicīgi arī sastādot izdevīgākās būvniecības izmaksas. Mēs esam spējīgi īstenot gan vienkāršus, gan arī sarežģītus jumtu konstrukciju projektus.
[:]