[:lv]

LABĀKAIS VEIDŅU SISTĒMAS RISINĀJUMS

KOKA KOPŅU VEIDNES

Koka kopņu veidnes ir klasiska ātri uzstādāma pagaidu konstrukcija, kas piemērota betonēšanai. To uzdevums ir nodrošināt betonējamai konstrukcijai projektā paredzēto formu un izmērus atbilstoši noteiktajiem kvalitātes standartiem. Projektējot veidnes, mūsu galvenais uzdevums ir precīzi aprēķināt un izgatavot veidnes tā, lai tās spētu noturēt maksimālo slodzi, saglabājot savu nepieciešamo formu.

Kvalitāte

Mēs kopņu ražošanā izmantojam visaugstākās kvalitātes C24 egļu kokmateriālu, kā arī esam ieguvuši Eiropas Savienības standartu (EN 14250: 2010.) sertifikātu, kas apliecina mūsu izstrādājumu kvalitāti un uzticamību. Ražošanā tiek izmantoti datorizēti zāģi un preses, kas nodrošina ļoti precīzu un ātru izgatavošanu.

Montāžas ātrums

Salīdzinot ar citām veidņu konstrukcijām, koka kopnes tiek izgatavotas rūpnieciski, un objektā piegādātas jau gatavas, tādējādi konstrukcijas montāžas laiks ievērojami samazinās. Konstrukcijai tiek pievienots arī montāžas plāns, kas papildus atvieglo montāžas darbus.

Ekonomija

Pagaidu konstrukcijas nereti sastāda lielākās celtniecības projekta izmaksas. Mūsu inženieri, projektējot pasūtījumu, atradīs vispiemērotāko un ekonomiskāko risinājumu vienlaikus, saglabājot augstus kvalitātes standartus. Uzzini cenu savam projektam bezmaksas jau tagad.

Vēlies sadarboties?

Sazinies ar mums

Saņem bezmaksas piedāvājumu

GATIS LOCĀNS

PROJEKTU VADĪTĀJS

+371 27 811 083

Sazinies ar mums

Saņem bezmaksas piedāvājumu

GATIS LOCĀNS

PROJEKTU VADĪTĀJS

+371 27 811 083

LEARN MORE

[:]