[:lv]

Kokmateriāla ekonomija
Savā būvniecībā, izmantojot koka kopnes, var ieekonomēt līdz pat 30% kokmateriāla, salīdzinot ar tradicionāli būvētam jumtam, kas veidots no spāru konstrukcijas.
Ražošanas un piegādes termiņu priekšrocība
Pateicoties modernai ražotnei un izkoptam ražošanas procesam, koka kopnes tiek izveidotas īsos termiņos, tomēr jāņem vērā, ka laicīgi ir nepieciešams pasūtīt jumta konstrukcijas projektēšanu, lai spētu ieplānot visizdevīgākos piegādes termiņus.
Plašas izmantošanas iespējas
Veidojot jumta konstrukcijas un izmantojot koka kopnes, var izvēlēties visdažādākās jumta formas, un pielāgot jumtu pēc visdažādākajām arhitektoniskajām arhitekta vai klienta vēlmēm.
Bezmaksas projekta izveide mēneša laikā
Projekta izveidi bez maksas spējam izveidot mēneša laikā, bet ja projekts ir steidzams, varam piedāvāt prioritāru projekta izveidi nedēļas laikā ar papildus rasējumiem un labojumiem, pēc pasūtītāja vēlmes. Uzzināt vairāk par prioritāru projektēšanu.
Ekonomiskākas par metāla jumta konstrukcijām
Lielākoties, izvēloties savas jumta konstrukcijas, Jūs varat samazināt paredzētās konstrukcijas izmaksas vismaz par 15%.
Vienkārša uzglabāšana projekta būvlaukumā
Koka kopnes saskaņoti tiek piegādātas brīdī, kad klients ir gatavs tās uzstādīt, tādēļ nav nepieciešama liela platība tās uzglabāšanai objektā.Koka kopnes saskaņoti tiek piegādātas brīdī, kad klients ir gatavs tās uzstādīt, tādēļ nav nepieciešama liela platība tās uzglabāšanai objektā.
Montāžas laika ekonomija
Salīdzinot ar citām jumta konstrukcijām, koka kopnes ir iepriekš rūpnieciski saražotas un jumta montāža var aizņemt krietni mazāk laika. Konstrukcijas objektam tiek piedāvāts montāžas plāns, kas vēl vairāk atvieglo montāžas darbus.
Liela laiduma jumta konstrukcijas
Bez papildus balstiem rūpnieciski ir iespējams saražot līdz pat 35 metru lielus laidumus. Liela laiduma konstrukcijas parasti tiek veidotas tādām ēkām kā – noliktavas, fermas, staļļi u.c.
[:]